MURAT METAL SOĞUTMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
    birmakmetal@birmakmetal.com
    +90  (222)  210  00  43
    +90  (222)  340  02  56

Şirketimiz 1978 yılında Eskişehir`de kurulmuş olup raf sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir. Eskişehir’de imalata başlamış ve sektörde üç kuşaktır hizmet veren  firmamız Türkiye’nin ilk raf üretici firmalarından biri olmuştur. Eskişehir ve bölge illere verdiğimiz bayiliklerimizle genişlettiğimiz müşteri yelpazemizde; müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermememiz temel yetkinliklerimizdendir.

İsteklerinizi doğru anlayıp tecrübeli kadromuzla hızlı ve dinamik çözümler üretmeyi ilke edinilmiştir. Sektördeki değişimleri çok iyi takip ederek; metal/çelik üretim hattımıza değişen günün koşullarıyla alüminyum, tel ve ithal ekipmanlar eklemiştir. Ağır yük rafları, çelik raflar, market rafları, orta stantlar, ecoset sistemler ve konfeksiyon mağaza ürünleri temel üretim alanlarımızdır.

 

Hedeflerimiz; siz dostlarımızla ortak hedeflerde paralel hareket edip üst düzey memnuniyet sağlamaktır. Kurumsallaşma doğrultusunda gelişip sürekli yenilikleri takip eden profesyonel alt yapıya sahip bir şirket olmak için hiç durmadan çalışmak tüm iş arkadaşlarımızın ortak hedefidir.